close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися до наших фахівців безпосередньо:

info@1pyku.com

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 355 77 55


044 222 71 29

050 358 71 18

Адреса:

Моніторинг, оформлення та переоформлення дозволів на вивіски та рекламу

Спеціально для мережевих клієнтів ми пропонуємо послугу моніторингу, продовження строку дії та переоформлення дозвільних документів на вивіски та рекламні конструкції для всіх філій, відділень або точок продажів.
Дана послуга включає в себе наступні процедури:

  • Проведення аудиту, в ході якого встановлюється наявність необхідних дозвільних документів на зовнішню рекламу, перевіряється їх дійсність, термін дії.
  • Передача повноважень на оформлення дозвільних документів з Вашого боку.
  • Прийом на себе зобов'язань з оформлення або переоформлення дозвільних документів, необхідність оформлення яких виявлена на етапі аудиту, а також прийом на себе зобов'язань з моніторингу, в процесі якого, продовження всіх необхідних документів у зв'язку із закінченням строку їх дії або набрання чинності нового законодавства буде відбуватись у фоновому режимі.

Пропонована послуга зручна тим, що при такому підході Ви і співробітники Вашої компанії в регіонах будуть займатися своєю справою, не витрачаючи часу на подолання протидії безлічі органів державної влади що контролюють сферу зовнішньої реклами. Це гарантія того, що в усіх документах буде панувати порядок і ви завжди будете мати на руках дозволи на Ваші вивіски та рекламні конструкції оформлені належним чином - так, що жоден із згаданих органів не зможе Вас турбувати.

Замовляйте послугу моніторингу дозвільних документів на вивіски і зовнішню рекламу - ми забезпечимо зручність і безпеку Вашого бізнесу.

rclc