close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Дозвіл на рекламу

Оформлення вивіски та зовнішньої реклами

Для того, щоб запропонувати найкраще рішення у вашому випадку, будь ласка, надішліть фото або макет рекламного засобу, а також адресу розміщення на електронну пошту info@1pyku.com або месенджери на номер 050 411 35 45 в телеграм или вайбер.

Оформлення вивіски у Києві можливе двома способами: дозволом на рекламу – вартість від 9600 грн, термін оформлення 2-3 місяці на 5 років, або зареєструвати її як інформаційну вивіску (паспорт вивіски) – вартість 5600 грн, термін оформлення 3 тижні, діє безстроково. Найголовніше – вивіска має відповідати вимогам до розміщення на фасаді Правил розміщення зовнішньої реклами в Києві та Дизайн коду. Київ розділений на 5 форматних зон, у яких є різні вимоги щодо способу виготовлення вивіски та її площі.

Отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на наземну конструкцію в даний час малореально. Київрадою була затверджена схема розміщення наземних рекламних засобів по всій території міста, яка представляє собою карту з точками, в яких можливе розміщення, більшість з яких уже зайняті. Винятки передбачені лише для АЗС, ТРЦ, офісних центрів, закладів громадського харчування, автомотосалонів на своїх земельних ділянках. Практично єдиний варіант, який можна погодити – реклама на фасаді будівель, а саме вивіски над входом чи вікнами.

Як можна розміщувати вивіску:

Как можно размещать вывеску

Як не можна розміщувати вивіску:

Как нельзя размещать вывеску

У чому відмінність рекламної вивіски від інформаційної? Все досить просто.

Оформлення інформаційних вивісок (паспорт на вивіску)

Вивіска є інформаційною якщо містить лише найменування, яке збігається з найменуванням у виписці з ЄДР, вид діяльності, наприклад, «Стоматологія», «Салон краси», «Їдальня», або зареєстрований торговий знак (торговельна марка), час роботи, номер приміщення та напрямок руху до нього, номер телефону, та її розмір не перевищує 3 кв. м. Для реєстрації ми готуємо «Проект вивіски» (раніше це називалося «Паспорт інформаційної вивіски») та разом із пакетом необхідних документів подаємо його на реєстрацію. Після успішної реєстрації екземпляр проекту з позначкою про реєстрацію повертається замовнику.

Якщо вивіска не задовольняє цим критеріям, вона є рекламною і на неї потрібно оформлювати дозвіл на рекламу.

Дозвіл на рекламу – як отримати?

Щоб конструкцію можна було оформити, вона повинна відповідати вимогам класифікатора типових рекламних засобів, правил та порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Оформлення вивіски можливе за дотриманням додаткових вимог, які викладені у графічному довіднику (дизайн-коді). Так, наприклад, на будинках, які є пам'ятками архітектури, дозволено розміщувати тільки вивіски у вигляді об'ємних літер і торцеві лайтбокси, виконані в відповідному пам'ятнику архітектури стилі.

Усі дозвільні документи видаються через Центр надання адмінпослуг м.Києва. Для оформлення необхідно: заява, фото до встановлення рекламної конструкції, макет з прив'язкою до місця розміщення, ескіз та конструктивне рішення, підписане та завірене інженером проектувальником. Після отримання пріоритету та бланків дозволів, власнику конструкції необхідно поставити на них підпис та печатку, підписати їх у балансоутримувача будівлі, у разі з наземною конструкцією отримати погодження балансоутримувачів інженерних комунікацій, далі погодити з Департаментом архітектури та містобудування, якщо будівля – пам'ятник місцевого чи національного з Управлінням з охорони культурної спадщини або Міністерством інформаційної культури та політики України. Після отримання всіх необхідних погоджень документи включаються до проекту розпорядження КМДА і після його видачі дозвіл готовий і його можна отримати на руки. Після встановлення рекламного засобу дозвіл разом з фото подається до Управління реклами для вклеювання фото та підписання. Ми проходимо всю цю непросту процедуру за вас.

Підготовка конструктивного рішення та пакету для оформлення дозволу на рекламу

За наявності достатньої кількості часу, щоб пройти всю процедуру оформлення дозволу самостійно, вникнути в усі тонкощі та натхнення для спілкування з чиновниками, можемо підготувати конструктивне рішення, завірене печаткою разом із копією ліцензії розробника, що підтверджує право на надання послуг будівельного проектування та конструювання, разом з повним пакетом документів для індивідуального подання.

Якщо не оформляти

Как можно размещать вывеску

Рекламні засоби та вивіски, встановлені без дозволу, рано чи пізно будуть демонтовані КП «Київреклама». За кожним районом Києва закріплено свого інспектора, і після виявлення ним встановлення незаконної рекламної конструкції складається акт огляду. На підставі таких актів дозвільним органом (нині Управління з питань реклами) видається наказ про демонтаж, яким на КП «Київреклама» покладаються зобов’язання демонтувати незаконно розміщені рекламні засоби. Згідно з чинним порядком, дозвільний орган перед примусовим демонтажем повинен направити власнику рекламної конструкції «вимогу» провести демонтаж самостійно, але на практиці цього часто не відбувається. Якщо ви отримали такий «лист щастя» поспішаєте з оформленням, якщо ще ні – перевірте в базі Київреклами, можливо ваша конструкція вже рахується незаконною.

Внесення змін до дозволів на рекламу

Якщо під час терміну дії дозволу виникла потреба змінити зовнішній вигляд вивіски чи рекламної конструкції, або ви починаєте новий бізнес у місці, де у колишніх підприємців було оформлено дозвіл на вивіску, у цьому випадку необхідно вносити зміни у дозвіл на рекламу.

Якщо у Вас залишилися питання зверніться до наших фахівців, будемо раді Вам допомогти!

rclc