close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Дозвіл на рекламу

Питання оформлення дозволів на рекламу та погодження вивісок

1. Які дозвільні документи існують для вивісок та рекламних конструкцій?
Узгодження зовнішньої реклами здійснюється наступними документами:

  • дозвіл на рекламу
  • паспорт інформаційної вивіски

2. Чим відрізняється рекламна вивіска від інформаційної вивіски та таблички?
Згідно з нормою, закріпленою у п. 6 ст. 9 Закону України «Про рекламу»:
«Вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою».
Тобто, для того, щоб вивіска вважалася інформаційної вона повинна містити тільки назву компанії, яка повинна збігатися з найменуванням юридичної особи, може містити вид діяльності, якщо це не випливає з найменування особи, наприклад - «кафе», або «булочна» і час роботи. Також допускається розміщення на вивісці знаків для товарів і послуг, які належать вашій компанії, але ці знаки повинні бути обов'язково зареєстровані у встановленому законом порядку - необхідно, щоб у вас на руках були свідоцтва про реєстрацію торгових знаків. Наступний важливий момент - місце розміщення вивіски. Інформаційна вивіска повинна бути розміщена на зовнішній поверхні приміщення, яке займає ваша компанія, тому якщо ваша вивіска є накришеною, така конструкція не може вважатися інформаційної вивіскою, вона є рекламною. Це загальне правило, що діє на території всієї України, однак, у м. Києві, діють додаткові обмеження. Відповідно до вимог, що містяться у «Порядку розміщення інформаційних вивісок у м. Києві», щоб вивіска вважалася інформаційної вона повинна також відповідати таким додатковим критеріям: розмір вивіски не повинен перевищувати 3 кв. метра, вивіска повинна бути розміщена на вище першого поверху.

3. Чи потрібно реєструвати вивіску або рекламу?
Так, потрібно. Якщо вивіска задовольняє всім описаним вище критеріям, то на неї оформлюють паспорт інформаційної вивіски, якщо ні, то вивіска вважається рекламною і на неї треба отримувати дозвіл на рекламу.
Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше »

4. Які послуги з реєстрації вивісок надає компанія «Перші руки»?


5. Як отримати/оформити дозвіл на вивіску?
Загальний порядок оформлення дозволів на рекламу описаний в Типових правилах розміщення зовнішньої реклами, які ви можете знайти на нашому сайті в розділі, де зібрана нормативна база щодо узгодження зовнішньої реклами - розділ «Статті». Також, можливо, у вашому місті розроблені спеціальні правила щодо реєстрації зовнішньої реклами та інформаційних вивісок. Спеціальні правила діють в м. Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Харкові.
Зв'яжіться з нашим фахівцем, який підкаже вам як правильно узаконити вашу вивіску і зовнішню рекламу »

6. Скільки коштує оформити паспорт інформаційної вивіски?
У середньому, ціна одержання паспорта інформаційної вивіски становить 3500 грн. Для того, щоб сказати точніше, треба мати більш повну інформацію, і, головне - знати чи є будинок, на якому планується розміщення вивіски пам'ятником архітектури.
Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше »

7. Скільки коштує отримати дозвіл на рекламу?
Ціна за оформлення дозволу на рекламу сильно залежить від типу конструкції і того, де вона буде розміщена.
Для конструкцій, розміщених на будівлях вартість дозволу в середньому становить 8500-12000 грн. Також як і для паспорта інформаційної вивіски важливою складовою є те, чи є будинок, на якій буде розміщена рекламна вивіска пам'ятником архітектури.
Для окремо розміщених рекламних конструкцій ціна за дозвіл на рекламу складає близько 2500-3000 у.о. Багато чого залежить від того, з якими інстанціями потрібно буде погоджувати конструкцію, наскільки близько вона розміщена до дороги, які під нею інженерні комунікації.
Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше »

8. Скільки потрібно буде платити до міського бюджету після оформлення дозволу на рекламу?
В середньому оплата за вивіску, оформлену дозволом на рекламу або рекламну конструкцію в Києві становить близько 350грн за квадратний метр. Залежно від місця розміщення конструкції діють свої коефіцієнти. Здійснювати цей платіж потрібно буде тільки в тому випадку, якщо місце, на якому розміщена вивіска чи рекламна конструкція знаходиться у комунальній власності, якщо ж місце знаходиться у приватній власності - щомісячних платежів не потрібно буде здійснювати. За інформаційну вивіску, на яку оформлений паспорт інформаційної вивіски навіть якщо вона розташована на будівлі, яка знаходиться в комунальній власності також платити нічого не потрібно.

9. Як узаконити вивіску?
Для того, щоб перевіряючі органи не мали ніяких питань потрібно зареєструвати вивіску, оформивши на неї дозвіл на рекламу або паспорт інформаційної вивіски, в залежності від того, під який тип вивіски - рекламної або інформаційної підпадає ваша.

10. Які документи потрібні для реєстрації та узаконення вивіски?
Загальний список документів, необхідних для оформлення паспорта інформаційної вивіски наступний:
- Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію фірми завірена Вашої печаткою;
- Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ завірена Вашої печаткою;
- Ксерокопія договору оренди, завірена печаткою Вашої або права власності на приміщення (місця розміщення), завірена Вашої печаткою;
- Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію товарного знаку завірена Вашої печаткою;
- Ліцензійний договір між власником торгового знаку і фірмою, на яку оформляється паспорт інформаційної вивіски (у разі якщо знак належить іншій особі).
- Фотографії місця до і після розміщення вивіски;
- Конструктивне рішення вивіски, завірене печаткою розробника разом з копією ліцензії, яка дає право на будівельне проектування і проектування несучих металевих конструкцій.
- Листи до Київреклама і Київблагоустрій.
Наша компанія узаконить і зареєструє вашу вивіску під ключ.

11. Які органи контролюють питання розміщення зовнішньої реклами?
Органы, в область компетенции которых входит контроль за законностью размещения вывесок и рекламных конструкций:
- Головне управління з питань реклами,
- Комунальне підприємство "Київреклама",
- Головне Управління з питань захисту прав споживачів,
- Держспоживстандарт,
- Головне Управління благоустрою,
- Відділи контролю благоустрою в районах міста,
- Державтоінспекція.

12. За якою адресою знаходяться КП «Київреклама» та Управління Реклами?
Вони знаходяться за адресою: Боричів узвіз, 8

rclc