close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Реєстрація вивісок та оформлення дозволів на рекламу

Отримати дозвіл на рекламу

Вам необхідно оформити дозвіл на рекламу, погодити вивіску або оформити дозвільну документацію на рекламні конструкції? Ми допоможемо вам у цьому. Компанія «Перші руки» пропонує послуги по реєстрації вивісок та комплексному оформленню дозволів на зовнішню рекламу в Києві і по всій території України.

Ця процедура включає в себе отримання всіх необхідних документів та надання кваліфікованої правової допомоги в питаннях погодження рекламних та інформаційних вивісок. Наша компанія здійснює реєстрацію різних видів зовнішньої реклами: банерів, дахових установок, світлових коробів, панель кронштейнів, об'ємних літер і т.д. Готові вирішити питання, пов'язані з реєстрацією проблемних конструкцій, допоможемо узаконити вивіску або рекламу і в такій ситуації.

Наша компанія пропонує наступні послуги в сфері зовнішньої реклами:

1. Оформлення дозволів на рекламу

Щоб конструкцію можна було оформити, вона має відповідати вимогам класифікатора типових рекламних засобів, правил, і порядку розміщення зовнішньої реклами м. Києві.

До розміщення рекламних вивісок існують додаткові вимоги, які викладені в графічному довіднику (дизайн-коді). Так, наприклад, на будівлях, які є пам'ятками архітектури дозволено розміщувати тільки вивіски у вигляді об'ємних літер і торцеві лайтбокси, виконані у відповідному до пам’ятки архітектури стилі.

Рекламні засоби та вивіски, встановлені без дозволу, рано чи пізно будуть демонтовані КП «Київреклама». За кожним районом Києва закріплений свій інспектор, і після виявлення їм установки незаконної рекламної конструкції складається акт огляду. На підставі таких актів дозвільним органом (в даний час Управління з питань реклами) видається наказ про демонтаж, яким на КП «Київреклама» покладаються зобов'язання демонтувати незаконно розміщені рекламні засоби. Відповідно до діючого порядку дозвільний орган перед примусовим демонтажем повинен направити власнику рекламної конструкції «Вимогу» провести демонтаж самостійно, але на практиці цього часто не відбувається. Якщо ви отримали подібний «лист щастя» краще поквапитись з оформленням, якщо ще ні - перевірте в базі Київреклами, можливо ваша конструкція вже числиться як незаконна.

Для того, щоб скласти точну вартість робіт необхідно наступне:

  • Адреса. Для наземних конструкцій - точка на карті.
  • Якщо конструкція ще не розташована: фото місця, на якому планується її розміщення.
  • Макет або фото після встановлення, розміри конструкції.

Ви можете відправити необхідну інформацію на електронну адресу info@1pyku.com.

2. Оформлення інформаційних вивісок

У разі, якщо вивіска є інформаційною - містить тільки вид діяльності, наприклад, «Стоматологія», «Салон краси», «Їдальня», або зареєстрований торговий знак, її розмір не перевищує 3 кв. м, то її можна зареєструвати як інформаційну. Для цього ми готуємо «Проект вивіски» (раніше це називалося «Паспорт інформаційної вивіски) і разом з пакетом необхідних документів подаємо його на реєстрацію. Після успішної реєстрації примірник проекту з відміткою про реєстрацію повертається замовнику.

3. Підготовка конструктивного рішення і пакета для оформлення дозволу на рекламу

При наявності достатньої кількості часу, щоб пройти всю процедуру оформлення дозволу самостійно, вникнути в усі тонкощі, і натхнення для спілкування з чиновниками, можемо підготувати конструктивне рішення, завірене печаткою разом з копією ліцензії розробника, що підтверджує право на надання послуг будівельного проектування і конструювання, разом з повним пакетом документів для індивідуальної подачі.

4. Переоформлення дозволів на рекламу

Підставами для переоформлення є: зміна найменування суб'єкта господарювання - юридичної особи або прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця; зміна місцезнаходження суб'єкта господарювання; придбання права власності на рекламний засіб іншою особою або передача його в оренду. У разі виникнення підстав для переоформлення дозволу суб'єкт господарювання зобов'язаний протягом п'яти робочих днів з дня настання таких підстав переоформити дозвіл.

5. Внесення змін до дозволу на рекламу

Якщо під час терміну дії дозволу виникла потреба змінити зовнішній вигляд вивіски або рекламної конструкції, або ви починаєте новий бізнес в місці, на якому у колишніх підприємців було оформлено дозвіл на вивіску, в цьому випадку необхідно вносити зміни в дозвіл на рекламу.

6. Продовження дозволів на рекламу

У загальному випадку дозвіл видається на п'ять років з можливістю продовження. Процедуру продовження необхідно починати не менше ніж за півтора місяці, так як згідно з вимогами порядку, потрібно підготувати необхідні документи, серед яких висновок про відповідність встановленого рекламного засобу вимогам безпеки і лист-згода власника місця розташування рекламного засобу. Крім того, має бути відсутня заборгованість по оплаті за користування місцями, які перебувають у комунальній власності. Не менш ніж за один місяць повний пакет документів повинен бути поданий на продовження. Якщо до закінчення терміну вашого дозволу залишилося менше місяця, то його, на жаль, його не продовжити, необхідно починати оформлення заново.

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтесь до наших фахівців, будемо раді Вам допомогти!

rclc