close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45 телеграм і вайбер

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Про компанію «Перші руки»

Керуюча компанія «Перші Руки» на сьогоднішній день пропонує комплексний підхід до вирішення завдань пов'язаних з управлінням проектами з рестайлінгу і ребрендингу, створенням корпоративного стилю - виробництва ідентифікаційного комплекту фірми (вивісок, рекламних конструкцій) та управлінню проектами з побудови мереж офісів, відділень, філій, представництв під ключ по всій Україні. Від створення брендбуку до виготовлення вивісок та рекламних конструкцій, оформлення всіх необхідних дозвільних документів - дозволів на рекламу, паспортів інформаційних вивісок. Наш підхід - це всі послуги з одних рук, з кращих - перше. Другий напрямок діяльності компанії: управління нерухомістю, експлуатація будівель і приміщень, будемо раді бути корисним і по ньому.

Наші ресурси - це грамотно і якісно побудований менеджмент, унікальна система управління масштабними проектами, добре налагоджене виробництво, штат досвідчених інженерів і менеджерів, бригади швидкого реагування у всіх обласних центрах, національна мережа перевірених і надійних партнерів-субпідрядників, і, звичайно ж, досвід.

Шлях від першого верстата для друку на ручках до першого проекту всеукраїнського масштабу, ми пройшли за 5 років і вже в 2006 році виграли генеральний підряд на ребрендинг крупного національного банку. У своїй роботі ми спираємося на принципи організацій, що розвиваються і використовуємо системний бізнес підхід, суворо дотримуючись найважливіших складових бізнесу - якості, надійності і сумлінного виконання взятих на себе зобов'язань. Зі своїми партнерами ми встановлюємо міцні довгострокові відносини, в основі яких лежать відповідальність, надійність, чесність і взаємовигідне співробітництво, що дозволяє досягати найкращих результатів.

Головне

Погодження реклами: реєстрація вивіски, оформити дозвіл на зовнішню рекламу по всій Україні.

Виготовити: вивіску для магазину або офісу, лайтбокс або світловий короб, об'ємні літери з підсвічуванням і без, неон в Києві.

Проектування, виробництво і монтаж дахових установок, вивісок та дахової реклами.

Провести ребрендинг або рестайлінг відділень, офісів, представництв.

20.06.2010
Пропонуємо нову послугу моніторингу дозвільних документів на вивіски та рекламні конструкції для мережевих клієнтів.
06.03.2010
Усі роботи з ребрендингу турагенції TUI Travel успішно завершені. Компанія залишилася задоволеною нашою роботою і рекомендує нас майбутнім партнерам.
rclc