close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Ребрендинг компаний и банков

Ребрендинг, рестайлінг. Організація та
проведення

Генпідряд на організацію та виконання робіт з комплексної заміни вивісок, рекламних конструкцій і всього ідентифікаційного комплекту компанії на всій території Україні з отриманням всіх необхідних дозволів. Проведення ребрендингу компаній.
Детальніше про послугу »

Виробництво та погодження зовнішньої реклами Київ, Україна

Рекламні вивіски

Виготовлення вивісок Київ, Україна. Якщо Вам необхідно виготовити вивіску або рекламну конструкцію для офісу або магазину - ми допоможемо вам. Якісні вивіски за доступною ціною для успішності вашого бізнесу.
Детальніше »

Дахові установки

Проектування, виготовлення і монтаж дахових установок і вивісок, дахової реклами будь-якого ступеня складності. Багатий досвід нашої компанії у виробництві дахових конструкцій - гарантія якості та безпеки.
Детальніше »

Неонові вивіски

Неонова вивіска вигідно виділить ваш заклад на тлі інших і приверне увагу нових клієнтів. Виробництво неонової реклами та неонових літер складний процес, тому довірити його можна тільки перевіреним компаніям.
Детальніше »

Світлові короби, лайтбокси

Застосування лайтбоксів та їх різновиду - панелей кронштейнів найпоширеніший варіант у зовнішніх вивісках. Найчастіше під вивіскою розуміють саме світловий короб. Безліч технологій виготовлення світлових коробів і лайтбоксів відкривають широкий простір для реалізації вашого задуму.
Детальніше »

Об'ємні літери

Виробництво і виготовлення об'ємних букв. Безліч варіантів: об'ємні букви з підсвічуванням, з відкритим неоном, об'ємні букви без підсвічування. Застосування об'ємних букв в якості рекламної вивіски поширене рішення, що не дивно, тому як часто об'ємні букви виявляються оптимальним вибором.
Детальніше »

Дозвіл на рекламу, реєстрація вивісок

Для всіх вироблених конструкцій здійснюється погодження зовнішньої реклами та реєстрація вивісок. Якщо конструкція вже змонтована ми допоможемо вам узаконити вивіску або отримати дозвіл на рекламу, продовжити дозвіл на рекламу, оформити експертний висновок або продовжити паспорт інформаційної вивіски.
Детальніше »
20.06.2010
Пропонуємо нову послугу моніторингу дозвільних документів на вивіски та рекламні конструкції для мережевих клієнтів.
06.03.2010
Усі роботи з ребрендингу турагенції TUI Travel успішно завершені. Компанія залишилася задоволеною нашою роботою і рекомендує нас майбутнім партнерам.
rclc