close
Контакти

У нашій компанії прийнято займатися справою, тому нас рідко можна застати в офісі за столом.

Ви можете звернутися безпосередньо до наших фахівців:

info@1pyku.com

З питань узгодження зовнішньої реклами та вивісок:
Павло
050 411 35 45

З питань виготовлення та ремонту вивісок і зовнішньої реклами:
Дмитро
050 475 45 49

Офіс:
044 222 71 29


Адреса:

Відкриття філій, відділень, представництв, офісів під ключ

Одна з наших спеціальних пропозицій, яку ми розробили для компаній розвиваючих регіональну мережу - це «відділення під ключ», увесь спектр робіт від пошуку приміщень до «ножиць і червоної стрічки». За весь час, який ми займаємося ребрендингом, ми часто були свідками того, як часом неефективно організований процес з підготовки та запуску в роботу нових відділень.

Менеджери, яким доручають ведення подібних проектів, часто погано розбираються в тих питаннях, за які вони відповідають, що породжує безліч проблем, складностей і накладок. Ніхто не володіє цілісним баченням картини і розумінням того, як і в якій послідовності повинні виконуватися процеси. Тому поступово ми почали збирати досвід, збирати команду людей, яка займалася б цим професійно.

Сьогодні ми пропонуємо вам таку послугу. Вигоди комплексного підходу в наявності - єдиний центр відповідальності, одна компанія, яка вміє, знає і розуміє як робити цю роботу, грамотно організувати її. Для наших клієнтів - це зниження витрат, відсутність зайвого головного болю, спрощення контролю, підвищення прозорості процесу і скорочення термінів здачі в роботу відділень.

rclc